top of page

FAQ

Przydatne informacje

Co to jest X-Nation?

Stowarzyszenie X-Nation to nowy i pionierski klub e-sportowy, zrzeszający wielu graczy różnych dyscyplin. Został założony przez pasjonatów oraz miłośników gier komputerowych. Został założony z myślą o daniu szansy każdemu graczowi, przy jednoczesnym zachowaniu fundamentalnej wartości jaką jest profesjonalizm. Nasz zespół budują ludzie z pasją. Tworzymy najlepszą atmosferę dla naszych graczy oraz pomagamy im pokonywać wszelkie przeszkody, aby mogli dawać świetne występy oraz czerpać z nich super zabawę w koleżeńskiej i drużynowej atmosferze...

Co oferuje X-Nation?

X-Nation oferuje rozgrywki trzech mega gier CS, Valorant i LoL... Doświadczeni i zaawansowani gracze pomogą Wam poznać tajniki gier, częste treningi pozwolą na szybkie podbicie umiejętności i zdobycie doświadczenia. W zależności od wybranej sekcji, mamy w ofercie rozgrywki w Counter Strike: Global Offensive, Valorant oraz League of Legends!!!

Co zrobić aby zostać członkiem klubu X-Nation?

Aby zostać członkiem klubu należy zgłosić się na DSC, wypełnić ankietę, posiadać trochę wolnego czasu i sporo chęci :). Sekcje oraz drużyny będą spotykać się co najmniej 4 godziny w tygodniu. Czas będzie poświęcony na techniki gry, opracowywanie strategii oraz pracę w zespole.

 

Minimalne wymagania sprzętowe do gry zdalnej:

8 GB wolnego miejsca na dysku,

procesor 2 GHz,

Windows 7 lub wyższy

2 GB RAM,

karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0.

Akcesoria: mikrofon i słuchawki lub zestaw słuchawkowy.

bottom of page