top of page

O nas

Klub e-sportowy X-Nation to ludzie z pasją...

X-Nation to nowy i pionierski klub e-sportowy, zrzeszający wielu graczy różnych dyscyplin. Został założony przez pasjonatów oraz miłośników gier komputerowych. Został założony z myślą o daniu szansy każdemu graczowi, przy jednoczesnym zachowaniu fundamentalnej wartości jaką jest profesjonalizm. Nasz zespół budują ludzie z pasją. Tworzymy najlepszą atmosferę dla naszych graczy oraz pomagamy im pokonywać wszelkie przeszkody, aby mogli dawać świetne występy oraz czerpać z nich super zabawę w koleżeńskiej i drużynowej atmosferze...

Rainbow Keyboard

Nasza historia

X-Nation istnieje od 2021 roku. Wtedy to grupa ludzi o wspólnych zainteresowaniach postanowiła działać oficjalnie jako Klub gamingowy. Po zaledwie kilku spotkaniach byliśmy na dobrej drodze do stworzenia czegoś niezwykłego. Z czasem staliśmy się bardziej poważną i dojrzałą organizacją, dzięki czemu możemy przenieść nasze zainteresowania na nowy poziom. Decydując się na dołączenie do nas, Ty również zyskasz dostęp do uczestnictwa w różnych wydarzeniach i, co ważniejsze, do społeczności ludzi, którzy podzielają tę samą pasję.

Każdy z Was może zostać członkiem klubu X-Nation. Każdy z Was może zostać członkiem elitarnej grupy antyterrorystycznej… Każdy z Was może zostać członkiem fajnego zespołu wirtualnych budowniczych odkrywców czy zdobywców... Każdy z Was może przenieść się w świat baśni, mając do wyboru ponad 140 bohaterów, z pewnością znajdziesz postać dla siebie!!! W każdym razie zbieraj drużynę i pokaż kto tu rządzi! Jeżeli chcesz mieć super e-sportowego skilla to jest miejsce dla Ciebie!!!

 

X-Nation oferuje rozgrywki trzech mega gier CS, Valorant i LoL... Doświadczeni i zaawansowani gracze pomogą Wam poznać tajniki gier, częste treningi pozwolą na szybkie podbicie umiejętności i zdobycie doświadczenia. W zależności od wybranej sekcji, mamy w ofercie rozgrywki w Counter Strike: Global Offensive, Valorant oraz League of Legends!!! Posiadamy serwery dedykowane dla graczy…

 

X-Nation to klub aspirujący do czołowych multigamingowych klubów e-sportowych. Zrzesza amatorskich i profesjonalnych graczy. Nasi klubowicze rywalizują na najwyższym poziomie w grach League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive oraz, jako NOWOŚĆ, w Valorant.

Meet Our Team

Partnerzy

Oze-term X-Nation - klub esportowy
Crowd X-Nation - klub esportowy
PPE X-Nation - klub esportowy
CWS X-Nation - klub esportowy
bottom of page